Azken Fasea - Taldeak eta partiduak

Nork idatzia: innova . Idatzia: Mutilen Futbol Txapelketa

 

AZPEITIA CUP 2015
Alebin mutilen futbol txapelketa

Ekainak 12, Ostirala

A TALDEA
B TALDEA
C TALDEA
D TALDEA
REAL MADRID C.F. ATLÉTICO DE MADRID S.A.D. BARCELONA F.C. ESPANYOL R.C.D.
MALAGA C.F. VALENCIA C.F. CELTA DE VIGO R.C. REAL SOCIEDAD S.A.D.
EIBAR S.D. DEPORTIVO R.C. SEVILLA F.C. VILLARREAL C.F.
ANAITASUNA C.D. DEPORTIVO ALAVÉS S.A.D. GAZTE BERRIAK F.E. AZPEITIA CUP
QUINTANA C.D. LAGUN ONAK C.D. BARAKALDO C.F. AURRERA ONDARROA C.D.
ARENAS C. DE GETXO ABADIÑO K.E. GIMNÁSTICA DE TORRELAVEGA R.S. ATHLETIC CLUB DE BILBAO

OHARRA: ordutegi arazoak direla eta baliteke oraindik partiden orduak aldatzea.

BELAR NATURALA
ORDUA ZELAIA PARTIDAK EMAITZA
18:00 1 REAL MADRID - QUINTANA 6 - 0
2 ALAVÉS - AT. MADRID 1 - 5
18:30 1 BARCELONA - GAZTE BERRIAK 3 - 0
2 AURRERA ONADRROA - ESPANYOL 2 - 1
19:00 1 ARENAS - MALAGA 0 - 1
2 ABADIÑO - VALENCIA 1 - 0
19:30 1 SEVILLA - GIMNASTICA 3 - 2
2 CELTA - BARAKALDO 2 - 0
20:00 1 REAL SOCIEDAD - VILLARREAL 0 - 1
2 ANAITASUNA - EIBAR 2 - 1
20:30 1 LAGUN ONAK - DEPORTIVO 3 - 1
     

 

Ekainak 13, Larunbata

  ZELAI NATURALA ZELAI ARTIFIZIALA
ORDUA ZELAIA PARTIDAK EMAITZA ZELAIA PARTIDAK EMAITZA
09:30 1 EIBAR - ARENAS 0 - 2 3 ABADIÑO - LAGUN ONAK 2 - 1
2 GIMNASTICA - BARAKALDO 2 - 4 4 ATHLETIC CLUB - AURRERA ONDARROA 0 - 3
10:00 1 VALENCIA - ALAVÉS 3 - 2 3 GAZTE BERRIAK - CELTA 2 - 3
2 VILLARREAL - AZPEITIA CUP 11 - 0 4 ANAITASUNA - QUINTANA 3 - 0
10:30 1 BARCELONA - GIMNASTICA 7 - 0 3 AT. MADRID - ABADIÑO 3 - 1
2 REAL MADRID - ARENAS 3 - 0 4 REAL SOCIEDAD - ESPANYOL 0 - 2
11:00 1 EIBAR - QUINTANA 3 - 0 3 DEPORTIVO - ALAVÉS 5 - 0
2 ANAITASUNA - MALAGA 0 - 7 4 AZPEITIA CUP - ESPANYOL 0 - 10
11:30 1 SEVILLA - GAZTE BERRIAK 0 - 1 3 ATHLETIC CLUB - VILLARREAL 0 - 1
2 BARCELONA - CELTA 1 - 1 4 AZPEITIA CUP - AURRERA ONDARROA 0 - 8
12:00 1 LAGUN ONAK - AT. MADRID 2 - 1 3 MALAGA - REAL MADRID 2 - 0
2 SEVILLA - BARAKALDO 2 - 0 4 VALENCIA - DEPORTIVO 0 - 0
12:30 1 ARENAS - QUINTANA 3 - 0 3 ATHLETIC CLUB - REAL SOCIEDAD 3 - 0
2 LAGUN ONAK - ALAVÉS 0 - 1 4 GAZTE BERRIAK - BARAKALDO 1 - 0
13:30 BAZKARIA
15:45  AZPEITIA CUP 2015 FUTBOL TXAPELKETAREN INAUGURAZIOA
17:00 1 REAL MADRID - ANAITASUNA 8 - 1 3 VILLARREAL - AURRERA ONDARROA 0 - 0
2 AT. MADRID - VALENCIA 2 - 0 4 GAZTE BERRIAK - GIMNÁSTICA 1 - 2
17:30 1 ATHLETIC CLUB - AZPEITIA CUP 4 - 0 3 BARAKALDO - BARCELONA 0 - 3
2 QUINTANA - MALAGA 0 - 3 4 SEVILLA - CELTA 3 - 1
18:00 1 DEPORTIVO - AT. MADRID 0 - 2 3 ABADIÑO - ALAVÉS 3 - 2
2 AURRERA ONDARROA - REAL SOCIEDAD 1 - 1 4 REAL MADRID - EIBAR 9 - 0
18:30 1 CELTA - GIMNÁSTICA 5 - 1 3 ARENAS - ANAITASUNA 2 - 1
2 ESPANYOL - VILLARREAL 3 - 0 4 LAGUN ONAK - VALENCIA 1 - 2
19:00 1 REAL SOCIEDAD - AZPEITIA CUP 7 - 1 3 BARCELONA - SEVILLA 0 - 0
2 ABADIÑO - DEPORTIVO 2 - 1 4 MALAGA - EIBAR 5 - 0
19:30 1 ATHLETIC CLUB - ESPANYOL 0 - 8      

 

Ekainak 14, Igandea

FINAL LAURDENAK -ZELAI ARTIFIZIALA
ORDUA ZELAIA PARTIDAK EMAITZA
09:30 3 BARCELONA - REAL MADRID - E 1 (p) - 1
4 MALAGA - CELTA - F 1 (p) - 1
10:00 3 ABADIÑO - ESPANYOL - G 0 - 1
4 AT. MADRID - AURRERA ONDARROA - H 3 - 0
FINALERDIAK, FINALA - ZELAI NATURALA
ORDUA ZELAIA PARTIDAK EMAITZA
10:30 1 BARCELONA - MALAGA (E - F) 1 - 3
11:00 1 ESPANYOL - AT. MADRID (G - H) 1 (p) - 1
11:45 1 BARCELONA - AT. MADRID 1 - 1 (p)
12:15 1 MALAGA - ESPANYOL 1 - 0
GARAIKURREN BANAKETA
LUNCH BAT PARTE-HARTZAILE ETA LAGUNTZAILEENTZAT