Klasifikapen Fasea 2018 - Multzoak eta ordutegiak

Larunbata, abenduak 23

A MULTZOA B MULTZOA C MULTZOA D MULTZOA
C.D. LAGUN ONAK - A C.D. LAGUN ONAK - B C.D. LAGUN ONAK - C C.D. LAGUN ONAK - D
C.F. BANSANDER LEMOAKO HARROBI F.K. SOLARES MEDIO CUDEYO C.D. VASCONIA (DONOSTIA)
A.D. LAGUN ARTEA K.E. KOSTKAS LENGOKOAK K.E. - B C.D. AURRERA ONDARROA
ANTIGUOKO K.E. LENGOKOAK K.E. - A JESUITINAS K.E. S.D. ERANDIO
DANENA K.E. - A AST. MUNDARRO K.E. - A ABADIÑO K.E. AST. MUNDARRO K.E. - B
  C.D. TRINTXERPE   DANENA - B

Oharra: ordutegi arazoak direla eta baliteke oraindik partiden orduak aldatzea.

GARMENDIPE - HIERBA ARTIFICIAL
ORDUA 1 ZELAIA
EMAITZA 2 ZELAIA
EMAITZA 3 ZELAIA
EMAITZA
09:00 LAGUN ONAK B - KOSTKAS 1-7 LENGOKOAK A - MUNDARRO A   3-0    
09:30 TRINTXERPE - LEMOAKO HARROBI 1-1 LAGUN ONAK D - AURRERA ONDARROA  0-3    
10:00 DANENA B - VASCONIA  0-3 ERANDIO - MUNDARRO B 2-0    
10:30 LAGUN ONAK A - LAGUN ARTEA 1-6 ANTIGUOKO - DANENA A 1-0    
11:00 LENGOKOAK B - ABADIÑO  1-3 KOSTKAS - MUNDARRO A  3-1 LAGUN ONAK C - JESUITINAS  7-1
11:30 LEMOAKO HARROBI - LENGOKOAK A  2-3 AURRERA ONDARROA - VASCONIA 0-3    
12:00 LAGUN ONAK C - SOLARES 1-3 BANSANDER - LAGUN ARTEA 3-0 LAGUN ONAK D - MUNDARRO B  0-5
12:30 ERANDIO - AURRERA ONDARROA 1-1 JESUITINAS - ABADIÑO 0-8    
13:00 KOSTKAS - TRINTXERPE  3-0 LAGUN ONAK B - LENGOKOAK A  1-4 LAGUN ONAK A - DANENA A 0-1
13:30 SOLARES - LENGOKOAK B 6-0 ANTIGUOKO - LAGUN ARTEA  3-1    
14:00 LAGUN ONAK B - LEMOAKO HARROBI 1-4 MUNDARRO B - DANENA B 2-1    
14:30 LAGUN ONAK D - VASCONIA  0-3 BANSANDER - DANENA A 3-0    
15:00 AURRERA ONDARROA - DANENA B 1-1 SOLARES - ABADIÑO 1-0 LAGUN ONAK C - LENGOKOAK B 2-1
15:30 LAGUN ONAK A - ANTIGUOKO 0-2 MUNDARRO A - LEMOAKO HARROBI 0-3 TRINTXERPE - LENGOKOAK A 3-0
16:00 DANENA B - ERANDIO 1-1 LAGUN ARTEA - DANENA A 6-0    
16:30 KOSTKAS - LEMOAKO HARROBI 1-0 BANSANDER - ANTIGUOKO  1-2 LAGUN ONAK B - MUNDARRO A 1-3
17:00 VASCONIA - ERANDIO 3-1 JESUITINAS - SOLARES 0-12 AURRERA ONDARROA - MUNDARRO B 6-1
17:30 LAGUN ONAK C - ABADIÑO 0-4 MUNDARRO A - TRINTXERPE 0-2 LAGUN ONAK D - DANENA B 2-1
18:00 LAGUN ONAK A - BANSANDER 0-4 KOSTKAS - LENGOKOAK A 5-1    
18:30 LAGUN ONAK D - ERANDIO 0-2 LAGUN ONAK B - TRINTXERPE  0-3    
19:00 JESUITINAS - LENGOKOAK B 2-7 MUNDARRO B - VASCONIA 2-3    

 

Ostirala, abenduak 29

E MULTZOA
F MULTZOA
G MULTZOA
H MULTZOA
ORIOKO F.T. MUTRIKU F.T. C.D. ANAITASUNA - B BARRIKA F.E.
C.D. ANAITASUNA - A ZUMAIAKO F.T. -A PEÑA GALDAMES ATH. CLUB ZARAUTZ K.E.
C.F. COMILLAS E.D.F. LOGROÑO REAL UNIÓN CLUB S.A.D. R.S. GIM. TORRELAVEGA
ZUMAIAKO F.T. - C LASARTEARRAK ZUMAIAKO F.T. - B C.D. VILLA DE ERMUA BLUES
BASKONIA F.E. (BASAURI) GURE TXOKOA K.K.E. C.D. SANSE C.D. ANAITASUNA - C

 

 Oharra: ordutegi arazoak direla eta baliteke oraindik partiden orduak aldatzea.

GARMENDIPE - BELAR ARTIFIZIALA
ORDUA  1 ZELAIA EMAITZAK 2 ZELAIA
EMAITZAK
09:00 ANAITASUNA A - ZUMAIAKO C  5-1 ZUMAIAKO A - LASARTEARRAK  0-4
09:30 ZARAUTZ - ANAITASUNA C  5-0 ANAITASUNA B - ZUMAIAKO B  2-2
10:00 BASKONIA - ORIOKO  1-2 SANSE - REAL UNIÓN  2-0
10:30 ERMUA BLUES - BARRIKA 1-2 PEÑA GALDAMES - ZUMAIAKO B  5-1
11:00 EDF LOGROÑO - MUTRIKU  4-0 LASARTEARRAK - GURE TXOKOA  2-0
11:30 GIMNÁSTICA TORRELAVEGA - ZARAUTZ  2-1 ERMUA BLUES - ANAITASUNA C  4-0
12:00 BASKONIA - ANAITASUNA A 5-0 ANAITASUNA B - REAL UNIÓN 1-6
12:30 GIMNÁSTICA TORRELAVEGA - ANAITASUNA C 7-0 COMILLAS - ORIOKO  5-0
13:00 BASKONIA - ZUMAIAKO C  9-1 EDF LOGROÑO - LASARTEARRAK  0-1
13:30 MUTRIKU - GURE TXOKOA 2-2 ZUMAIAKO B - SANSE  0-5
14:00 PEÑA GALDAMES - ANAITASUNA B 5-0 GIMNÁSTICA TORRELAVEGA - ERMUA BLUES  7-0
14:30 EDF. LOGROÑO - GURE TXOKOA 4-0 COMILLAS - BASKONIA  3-3
15:00 ZUMAIAKO A - MUTRIKU  1-2 ZARAUTZ - BARRIKA  2-3
15:30 REAL UNIÓN - PEÑA GALDAMES  0-2 ANAITASUNA A - ORIOKO  0-4
16:00 LASARTEARRAK - MUTRIKU  1-0 EDF LOGROÑO - ZUMAIAKO A  2-0
16:30 GIMNÁSTICA TORRELAVEGA - BARRIKA  2-1 ANAITASUNA B - SANSE  0-9
17:00 COMILLAS - ANAITASUNA A  11-0 ZUMAIAKO A - GURE TXOKOA  3-4
17:30 ZARAUTZ - ERMUA BLUES  3-5 ZUMAIAKO C - ORIOKO  0-1
18:00 ZUMAIAKO B - REAL UNIÓN  3-0 PEÑA GALDAMES - SANSE  5-1
18:30 ZUMAIAKO C - COMILLAS  2-6 BARRIKA - ANAITASUNA C  2-1

 

Larunbata, abenduak 30

1 MULTZOA
2 MULTZOA
3 MULTZOA
4 MULTZOA
ANTIGUOKO K.E. KE.E. KOSTKAS SOLARES MEDIO CUDEYO LASARTEARRAK
C.D. TRINTXERPE C.D. VASCONIA C.F. COMILLAS ABADIÑO K.E.
C.D. AURRERA ONDARROA C.F. BANSANDER E.D.F. LOGROÑO ORIOKO F.T.
PEÑA GALDAMES ATHLETIC CLUB BARRIKA F.E. C.D. SANSE R.S. GIMNÁSTICA TORRELAVEGA

  Oharra: ordutegi arazoak direla eta baliteke oraindik partiden orduak aldatzea.

  1 ZELAIA
2 ZELAIA
ORDUA PARTIDAK EMAITZAK PARTIDAK EMAITZAK
09:00 KOSTKAS - BARRIKA 2-0 TRINTXERPE - PEÑA GALDAMES ATH. CLUB  0-1
09:30 SOLARES MEDIO CUDEYO - LOGROÑO 0-1 SANSE - COMILLAS  1-1
10:00 LASARTEARRAK - ORIOKO 2-1  AURRERA ONDARROA - PEÑA GALDAMES ATH. CLUB  1-2
10:30 BARRIKA - VASCONIA 1-2  TRINTXERPE - ANTIGUOKO  0-3
11:00  SOLARES MEDIO CUDEYO -  COMILLAS 1-3  KOSTKAS - BANSANDER  1-0
11:30  ANTIGUOKO - PEÑA GALDAMES ATH. CLUB 2-0  GIMNÁSTICA TORRELAVEGA - ABADIÑO  1-1
12:00  KOSTKAS - VASCONIA 0-2  TRINTXERPE - AURRERA ONDARROA  0-3
12:30  BANSANDER - BARRIKA 3-1 LOGROÑO - COMILLAS  0-1
13:00 ABADIÑO - LASARTEARRAK 1-2 GIMNÁSTICA TORRELAVEGA - ORIOKO 0-0
13:30  ANTIGUOKO - AURRERA ONDARROA  9-0 SANSE - LOGRÑO 1-1
14:00 ORIOKO - ABADIÑO 0-2 VASCONIA - BANSANDER 0-4
14:30 LASARTEARRAK - GIMNÁSTICA TORRELAVEGA  1-3 SANSE - SOLARES MEDIO CUDEYO 0-1